TEA80-N1S1-S36
제조업체 부품 번호:
TEA80-N1S1-S36
제조업체/브랜드:
ConductRF
설명의 일부:
CBL ASSY SMA-N PLUG 36"
재고 상태:
250
제조사 :
ConductRF
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
N-Type Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
4.95mm OD Coaxial Cable
Color :
Blue
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Shielded
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.40mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Overall Impedance :
50 Ohms