3131-BF1NQ-000000-2Y2-20A
- 제조업체 부품 번호:
- 3131-BF1NQ-000000-2Y2-20A
- 제조업체/브랜드:
- E-T-A
- 설명의 일부:
- CIRCUIT BREAKER THRM 20A 32VDC
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- E-T-A
- 제품 카테고리 :
- 회로 차단기
- Actuator Type :
- Not Included
- Approval Agency :
- IEC 60934, UL1077, UL1500
- Breaker Type :
- Thermal
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Illumination :
- Yellow
- Illumination Voltage (Nominal) :
- 10 ~ 14V
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V