3131-AF1NT-000000-1T2-16A
- 제조업체 부품 번호:
- 3131-AF1NT-000000-1T2-16A
- 설명의 일부:
- CIR BRKR THRM 16A 250VAC 32VDC
- Current Rating (Amps) :
- 16A
- Illumination :
- Blue
- Illumination Voltage (Nominal) :
- 10 ~ 14V
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V