3131-AF1NQ-000000-1Y3-20A
- 제조업체 부품 번호:
- 3131-AF1NQ-000000-1Y3-20A
- 설명의 일부:
- CIRC BRKR THRM
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Illumination :
- Yellow
- Illumination Voltage (Nominal) :
- 20 ~ 32V
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V