LCMDX16-00-Q
- 제조업체 부품 번호:
- LCMDX16-00-Q
- 제조업체/브랜드:
- Panduit Corporation
- 설명의 일부:
- CONN TERM RECT RING 16MM
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Panduit Corporation
- 제품 카테고리 :
- 러그
- Color :
- Features :
- Insulation :
- Non-Insulated
- Length - Overall :
- 3.524" (89.51mm)
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Obsolete
- Stud/Tab Size :
- Tab Thickness :
- 0.063" (1.60mm)
- Terminal Style :
- No Stud Hole
- Terminal Type :
- Ring, Tubular
- Termination :
- Crimp, Barrel
- Width - Outer Edges :
- 0.787" (20.00mm)
- Wire Gauge :
- 16mm²