LCMDX120-12-X
제조업체 부품 번호:
LCMDX120-12-X
제조업체/브랜드:
Panduit Corporation
설명의 일부:
CONN TERM RECT RING 120MM #M12
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Panduit Corporation
제품 카테고리 :
러그
Color :
Features :
Insulation :
Non-Insulated
Length - Overall :
4.528" (115.00mm)
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Product Status :
Obsolete
Stud/Tab Size :
M12 Stud
Tab Thickness :
0.175" (4.45mm)
Terminal Style :
Two Stud Holes
Terminal Type :
Ring, Tubular
Termination :
Crimp, Barrel
Width - Outer Edges :
1.201" (30.51mm)
Wire Gauge :
120mm²