DF4-11PA-2R28
제조업체 부품 번호:
DF4-11PA-2R28
제조업체/브랜드:
Hirose
설명의 일부:
CONN WIRE IDC 11POS 28AWG PCB RA
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Hirose
제품 카테고리 :
보드 인, 보드에 직접 배선
Board-Side Pitch :
0.079" (2.00mm)
Cable Pitch :
0.079" (2.00mm)
Cable Termination :
IDC
Color :
Black
Connector Type :
Individual Wires
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Features :
Closed End
Mounting Type :
Through Hole, Right Angle
Number of Positions :
11
Number of Rows :
1
Product Status :
Obsolete
Row Spacing :
Wire Gauge :
28 AWG, Stranded