BBAF-060G1125NDLI-B
제조업체 부품 번호:
BBAF-060G1125NDLI-B
제조업체/브랜드:
Superior Tech
설명의 일부:
PLUG BTB 0.5MM PITCH - 60 POS SM
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Superior Tech
제품 카테고리 :
어레이, 에지 유형, 메자닌(기판 간)
Connector Type :
Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Board Guide
Height Above Board :
0.049" (1.25mm)
Mated Stacking Heights :
1.6mm
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Positions :
60
Number of Rows :
2
Pitch :
0.020" (0.50mm)