TR11-C-X-63-B-0-C-1.2A
- 제조업체 부품 번호:
- TR11-C-X-63-B-0-C-1.2A
- 제조업체/브랜드:
- Altech Corporation
- 설명의 일부:
- CIRCUIT BREAK TRIP BAND HEX MET
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Altech Corporation
- 제품 카테고리 :
- 회로 차단기
- Actuator Type :
- Push to Reset
- Approval Agency :
- CSA, UL1077, VDE
- Breaker Type :
- Thermal
- Current Rating (Amps) :
- 1.2A
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V