TR11-C-Y-63-B-0-C-16.0A
- 제조업체 부품 번호:
- TR11-C-Y-63-B-0-C-16.0A
- 설명의 일부:
- CIRCUIT BREAK MET NUT16A
- Current Rating (Amps) :
- 16A
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V