TR11-C-X-63-B-1-C-1.75A
- 제조업체 부품 번호:
- TR11-C-X-63-B-1-C-1.75A
- 설명의 일부:
- CIRCUIT BREAK MET NUT 1.75A
- Current Rating (Amps) :
- 1.75A
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V