BTBH30-H29
- 제조업체 부품 번호:
- BTBH30-H29
- 설명의 일부:
- EASY-STACK SURFACE MOUNT 29 POLE
- Current - UL :
- 30 A
- Number of Positions :
- 29
- Terminal - Width :
- 388.8mm
- Voltage - UL :
- 600 V
- Wire Gauge or Range - AWG :
- 10-18 AWG
- Wire Gauge or Range - mm² :
- 5.5mm²