BTBH50-H14
- 제조업체 부품 번호:
- BTBH50-H14
- 설명의 일부:
- EASY-STACK SURFACE MOUNT 14 POLE
- Current - UL :
- 50 A
- Number of Positions :
- 14
- Terminal - Width :
- 244.0mm
- Voltage - UL :
- 600 V
- Wire Gauge or Range - AWG :
- 6-16 AWG
- Wire Gauge or Range - mm² :
- 14mm²