BTBH30-H23
제조업체 부품 번호:
BTBH30-H23
설명의 일부:
EASY-STACK SURFACE MOUNT 23 POLE
Current - UL :
30 A
Number of Positions :
23
Terminal - Width :
316.8mm
Voltage - UL :
600 V
Wire Gauge or Range - mm² :
5.5mm²