BTBH50-H12
- 제조업체 부품 번호:
- BTBH50-H12
- 설명의 일부:
- EASY-STACK SURFACE MOUNT 12 POLE
- Current - UL :
- 50 A
- Number of Positions :
- 12
- Terminal - Width :
- 213.0mm
- Voltage - UL :
- 600 V
- Wire Gauge or Range - mm² :
- 14mm²