BTBH15L-H26
- 제조업체 부품 번호:
- BTBH15L-H26
- 설명의 일부:
- EASY-STACK SURFACE MOUNT 26 POLE
- Current - UL :
- 15 A
- Number of Positions :
- 26
- Terminal - Width :
- 313.8mm
- Voltage - UL :
- 600 V
- Wire Gauge or Range - mm² :
- 2mm²