BTBH30-H16
제조업체 부품 번호:
BTBH30-H16
제조업체/브랜드:
IDEC
설명의 일부:
EASY-STACK SURFACE MOUNT 16 POLE
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
IDEC
제품 카테고리 :
특화
Current - IEC :
Current - UL :
30 A
Features :
Housing Color :
Black
Mounting Type :
Direct Mount
Number of Levels :
1
Number of Positions :
16
Product Status :
Active
Terminal - Width :
232.8mm
Termination Style :
Screw
Type :
Middle
Voltage - IEC :
Voltage - UL :
600 V
Wire Gauge or Range - AWG :
10-18 AWG
Wire Gauge or Range - mm² :
5.5mm²