BTBH15L-H15
- 제조업체 부품 번호:
- BTBH15L-H15
- 설명의 일부:
- EASY-STACK SURFACE MOUNT 15 POLE
- Current - UL :
- 15 A
- Number of Positions :
- 15
- Terminal - Width :
- 182.5mm
- Voltage - UL :
- 600 V
- Wire Gauge or Range - mm² :
- 2mm²