BTBH30-H14
- 제조업체 부품 번호:
- BTBH30-H14
- 제조업체/브랜드:
- IDEC
- 설명의 일부:
- EASY-STACK SURFACE MOUNT 14 POLE
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- IDEC
- 제품 카테고리 :
- 특화
- Current - IEC :
- Current - UL :
- 30 A
- Features :
- Housing Color :
- Black
- Mounting Type :
- Direct Mount
- Number of Levels :
- 1
- Number of Positions :
- 14
- Product Status :
- Active
- Terminal - Width :
- 193.0mm
- Termination Style :
- Screw
- Type :
- Middle
- Voltage - IEC :
- Voltage - UL :
- 600 V
- Wire Gauge or Range - AWG :
- 10-18 AWG
- Wire Gauge or Range - mm² :
- 5.5mm²