BTBH50-H2
제조업체 부품 번호:
BTBH50-H2
설명의 일부:
EASY-STACK SURFACE MOUNT 2 POLE
재고 상태:
5
Current - UL :
50 A
Number of Positions :
2
Terminal - Width :
58.0mm
Voltage - UL :
600 V
Wire Gauge or Range - AWG :
6-16 AWG
Wire Gauge or Range - mm² :
14mm²