DS2401708000G
- 제조업체 부품 번호:
- DS2401708000G
- 설명의 일부:
- TERM BLK MIDDLE 17POS 25.0MM GRY
- Current - IEC :
- 18 A
- Current - UL :
- 10 A
- Features :
- Flange
- Number of Positions :
- 17
- Terminal - Width :
- 25.0mm
- Voltage - IEC :
- 400 V
- Voltage - UL :
- 300 V