GDB61151Z
제조업체 부품 번호:
GDB61151Z
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
PWR DISTRIB BLOCK 1POS 115A 600V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
배전
Current Rating (Amps) :
115 A
Line Side Connection Type :
Screw Connection
Line Side Connections Per Pole :
2
Line Side Wire/Stud Size :
Load Side Connection Type :
Screw Connection
Load Side Connections Per Pole :
6
Load Side Wire/Stud Size :
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Type :
Power Distribution Block
Voltage - Rated :
600 V