9080LBA263101
제조업체 부품 번호:
9080LBA263101
제조업체/브랜드:
Schneider Electric
설명의 일부:
POWER DISTRIBUTION BLOCK 600V 31
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Schneider Electric
제품 카테고리 :
배전
Current Rating (Amps) :
310 A
Line Side Connection Type :
Screw Connection
Line Side Connections Per Pole :
1
Line Side Wire/Stud Size :
350MCM (kcmil) - 6 AWG
Load Side Connection Type :
Screw Connection
Load Side Connections Per Pole :
1
Load Side Wire/Stud Size :
350MCM (kcmil) - 6 AWG
Number of Poles :
2
Product Status :
Active
Type :
Power Distribution Block
Voltage - Rated :
600 V