GFL2C151002
제조업체 부품 번호:
GFL2C151002
제조업체/브랜드:
Altech Corporation
설명의 일부:
MCCB+EGFP 15A240V AC 100MA C TRI
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Altech Corporation
제품 카테고리 :
회로 차단기
Actuator Type :
Lever
Approval Agency :
cULus, UL489
Breaker Type :
Ground Fault
Current Rating (Amps) :
15A
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
DIN Rail
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
240 V