CMB-123-12HNN-B-A
제조업체 부품 번호:
CMB-123-12HNN-B-A
제조업체/브랜드:
Carling Technologies
설명의 일부:
CIRCUIT BREAKER
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Carling Technologies
제품 카테고리 :
회로 차단기
Actuator Type :
Push to Reset
Approval Agency :
CE, cUL, TUV, UL1077, UL1500
Breaker Type :
Thermal
Current Rating (Amps) :
12A
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
32 V