CBW58-BL-40A-5X
- 제조업체 부품 번호:
- CBW58-BL-40A-5X
- 설명의 일부:
- CIR BRKR THRM 40A 250VAC 50VDC
- 재고 상태:
- 194
- Current Rating (Amps) :
- 40A
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V