CBW57-PS-25A
- 제조업체 부품 번호:
- CBW57-PS-25A
- 설명의 일부:
- CIR BRKR THRM 25A 250VAC 32VDC
- 재고 상태:
- 738
- Current Rating (Amps) :
- 25A
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 32 V