CBW57-EJ-25A
- 제조업체 부품 번호:
- CBW57-EJ-25A
- 제조업체/브랜드:
- OptiFuse
- 설명의 일부:
- CIR BRKR THRM 25A 250VAC 32VDC
- 재고 상태:
- 399
- 제조사 :
- OptiFuse
- 제품 카테고리 :
- 회로 차단기
- Actuator Type :
- Push to Reset
- Approval Agency :
- cURus, UR
- Breaker Type :
- Thermal
- Current Rating (Amps) :
- 25A
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 32 V