UTS150N-FTU-80A-3P-LL-UL
- 제조업체 부품 번호:
- UTS150N-FTU-80A-3P-LL-UL
- 설명의 일부:
- CIR BRKR THERM 80A 600VAC/600VDC
- 재고 상태:
- 재고 없음
- Current Rating (Amps) :
- 80A
- Voltage Rating - AC :
- 600 V
- Voltage Rating - DC :
- 600 V