UTE100E-FTU-60-3P-LL-UL
- 제조업체 부품 번호:
- UTE100E-FTU-60-3P-LL-UL
- 설명의 일부:
- CIR BRKR THERM 60A 600VAC/500VDC
- Current Rating (Amps) :
- 60A
- Voltage Rating - AC :
- 600 V
- Voltage Rating - DC :
- 500 V