UTE100E-FTU-15-3P-LL-UL
- 제조업체 부품 번호:
- UTE100E-FTU-15-3P-LL-UL
- 설명의 일부:
- CIR BRKR THERM 15A 600VAC/500VDC
- 재고 상태:
- 1
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Voltage Rating - AC :
- 600 V
- Voltage Rating - DC :
- 500 V