GFL2D201002
- 제조업체 부품 번호:
- GFL2D201002
- 제조업체/브랜드:
- Altech Corporation
- 설명의 일부:
- MCCB+EGFP 20A240V AC 100MA D TRI
- 재고 상태:
- 7
- 제조사 :
- Altech Corporation
- 제품 카테고리 :
- 회로 차단기
- Actuator Type :
- Lever
- Approval Agency :
- cULus, UL489
- Breaker Type :
- Ground Fault
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 240 V