ESX10-TB-101-DC24V-12A-E
- 제조업체 부품 번호:
- ESX10-TB-101-DC24V-12A-E
- 설명의 일부:
- CIR BRKR SOLID STATE 12A 24VDC
- Current Rating (Amps) :
- 12A
- Voltage Rating - DC :
- 32 V