ESX10-TB-101-DC24V-10A-E
- 제조업체 부품 번호:
- ESX10-TB-101-DC24V-10A-E
- 제조업체/브랜드:
- E-T-A
- 설명의 일부:
- CIR BRKR SOLID STATE 10A 24VDC
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- E-T-A
- 제품 카테고리 :
- 회로 차단기
- Actuator Type :
- Slide Switch
- Approval Agency :
- ATEX, CSA C22.2 No 14, UL2367, UL508, UL Class I Div 2
- Breaker Type :
- Solid State
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Illumination :
- Green, Orange, Red
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 32 V