ESS31-TC-002-DC24V-1A
제조업체 부품 번호:
ESS31-TC-002-DC24V-1A
제조업체/브랜드:
E-T-A
설명의 일부:
CIR BRKR SS 1A 24VDC PUSHBUTTON
재고 상태:
3
제조사 :
E-T-A
제품 카테고리 :
회로 차단기
Actuator Type :
Pushbutton
Approval Agency :
EN60934, UL1077
Breaker Type :
Solid State
Current Rating (Amps) :
1A
Illumination :
Green, Orange, Red
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
DIN Rail
Number of Poles :
Active
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
30 V