REX12-TA1-107-DC24V-3A
- 제조업체 부품 번호:
- REX12-TA1-107-DC24V-3A
- 설명의 일부:
- CIR BRKR 3A 24VDC PUSH TO RESET
- 재고 상태:
- 23
- Current Rating (Amps) :
- 3A
- Number of Poles :
- 1
- Voltage Rating - DC :
- 30 V