W33-S4B1Q-15
- 제조업체 부품 번호:
- W33-S4B1Q-15
- 설명의 일부:
- CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
- 제품 카테고리 :
- 회로 차단기
- Actuator Type :
- Rocker
- Approval Agency :
- Breaker Type :
- Thermal
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Illumination :
- Amber
- Illumination Voltage (Nominal) :
- 120V
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 2
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V