REX12D-TA2-100-DC24V-6A/6A
- 제조업체 부품 번호:
- REX12D-TA2-100-DC24V-6A/6A
- 제조업체/브랜드:
- E-T-A
- 설명의 일부:
- CIR BRKR SOLID STATE 6A 24VDC
- 재고 상태:
- 26
- 제조사 :
- E-T-A
- 제품 카테고리 :
- 회로 차단기
- Actuator Type :
- Pushbutton
- Approval Agency :
- UL1310, UL2367, UL508
- Breaker Type :
- Solid State
- Current Rating (Amps) :
- 6A
- Illumination :
- Green, Orange, Red
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Number of Poles :
- 2
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 30 V