REX12-TA1-107-DC24V-2A
- 제조업체 부품 번호:
- REX12-TA1-107-DC24V-2A
- 제조업체/브랜드:
- E-T-A
- 설명의 일부:
- CIR BRKR 2A 24VDC PUSH TO RESET
- 재고 상태:
- 6
- 제조사 :
- E-T-A
- 제품 카테고리 :
- 회로 차단기
- Actuator Type :
- Push to Reset
- Approval Agency :
- UL1310, UL2367, UL508
- Breaker Type :
- Solid State
- Current Rating (Amps) :
- 2A
- Illumination :
- Green, Orange, Red
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Holder
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 30 V