REX12-TA2-107-DC24V-6A/6A
- 제조업체 부품 번호:
- REX12-TA2-107-DC24V-6A/6A
- 설명의 일부:
- CIR BRKR 6A 24VDC PUSH TO RESET
- 재고 상태:
- 61
- Current Rating (Amps) :
- 6A
- Number of Poles :
- 2
- Voltage Rating - DC :
- 30 V