UTS150N-FTU-125A-3P-LL-UL
- 제조업체 부품 번호:
- UTS150N-FTU-125A-3P-LL-UL
- 설명의 일부:
- CIR BRK THERM 125A 600VAC/600VDC
- 재고 상태:
- 7
- Current Rating (Amps) :
- 125A
- Voltage Rating - AC :
- 600 V
- Voltage Rating - DC :
- 600 V