1658-G21-01-P13-15A
- 제조업체 부품 번호:
- 1658-G21-01-P13-15A
- 설명의 일부:
- CIR BRKR THRM 15A 240VAC 28VDC
- 재고 상태:
- 250
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V