W23-X1A1G-30
제조업체 부품 번호:
W23-X1A1G-30
설명의 일부:
CIR BRKR THRM 30A 240VAC 50VDC
재고 상태:
233
Current Rating (Amps) :
30A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
50 V