W67-X2Q52-15
- 제조업체 부품 번호:
- W67-X2Q52-15
- 설명의 일부:
- CIR BRKR MAG-HYDR 15A 65VDC
- 재고 상태:
- 136
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 65 V