2-5700-IG2-P10-DD-10A
- 제조업체 부품 번호:
- 2-5700-IG2-P10-DD-10A
- 제조업체/브랜드:
- E-T-A
- 설명의 일부:
- CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
- 재고 상태:
- 233
- 제조사 :
- E-T-A
- 제품 카테고리 :
- 회로 차단기
- Actuator Type :
- Push-Push
- Approval Agency :
- CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
- Breaker Type :
- Thermal
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V