W58-XB1A4A-12
- 제조업체 부품 번호:
- W58-XB1A4A-12
- 설명의 일부:
- CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
- 재고 상태:
- 369
- Current Rating (Amps) :
- 12A
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V