W54-XB1A4A10-15
- 제조업체 부품 번호:
- W54-XB1A4A10-15
- 설명의 일부:
- CIR BRKR THRM 15A 250VAC
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Voltage Rating - AC :
- 250 V