IEG1-1REC5-69-.100-21-V
- 제조업체 부품 번호:
- IEG1-1REC5-69-.100-21-V
- 제조업체/브랜드:
- Sensata Technologies – Airpax
- 설명의 일부:
- CIR BRKR MAG-HYDR
- 재고 상태:
- 108
- 제조사 :
- 제품 카테고리 :
- 회로 차단기
- Actuator Type :
- Lever
- Approval Agency :
- CSA, TUV, UL1077
- Breaker Type :
- Magnetic (Hydraulic Delay)
- Current Rating (Amps) :
- 100mA
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V