W23-X1A1G-10
제조업체 부품 번호:
W23-X1A1G-10
제조업체/브랜드:
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
설명의 일부:
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 50VDC
재고 상태:
1,058
제조사 :
제품 카테고리 :
회로 차단기
Actuator Type :
Push-Pull Plunger
Approval Agency :
Breaker Type :
Thermal
Current Rating (Amps) :
10A
Illumination :
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
50 V