LMB17-N1N3-S24
제조업체 부품 번호:
LMB17-N1N3-S24
제조업체/브랜드:
ConductRF
설명의 일부:
Type-N Male to Bkhd Female
재고 상태:
100
제조사 :
ConductRF
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
N-Type Plug
1st Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
N-Type Jack
2nd Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
LMR 400
Color :
Black
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Shielded
Frequency - Max :
8 GHz
Ingress Protection :
Length :
24.00" (609.60mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms